#

Kto som

Moju kariéru som naštartoval na pozícii oblastný manažér predaja v spoločnosti Julius Meinl a.s., kde som bol hodnotený ako najlepší predajca značky Julius Meinl na Slovensku. Môj entuziazmus, cieľavedomosť, perfekcionizmus a radosť z nových výziev ma však poháňali ďalej. Tak som sa vypracoval na pozíciu obchodného riaditeľa JM SK s cieľom revitalizovať značku JM na Slovensku a vstúpiť do HoReCa segmentu.

Neskôr som bol v pozícii generálneho riaditeľa pre Maďarsko zodpovedný za reštartovanie maďarskej pobočky a dosiahnutie stability i profitability. Počas práce v Maďarsku som získal cenné skúsenosti, ktoré som ďalej využil ako riaditeľ exportu pri otváraní pobočiek vo Švédsku, Anglicku a Španielsku.

Po štrnástich rokoch nastal čas na zmenu. Ako generálny riaditeľ za spoločnosť Hamé Maďarsko som sa opäť ocitol v pozícii manažéra. Tentoraz bolo mojím cieľom revitalizovať obchod, marketing, uviesť na trh nové značky, ako aj nastaviť firemnú kultúru a internú komunikáciu.

Športová kariéra je u mňa spätá so športovým tancom, kde som dosiahol najvyššie možné zaradenie – medzinárodnú triedu. Stále pôsobím ako tréner vrcholového športového tanca a zároveň som medzinárodným rozhodcom svetovej tanečnej športovej federácie (World DanceSport Federation).


vyškolených
firiem

preškolených
ľudí

zrealizovaných
školení

rokov
skúseností


Referencie